DİKKAT: Bu şartlar ve koşullar (“Koşullar”) bu web sitesinin tüm içeriği için www.tellmemore.web.tr (“Web Sitesi”) alan adı altında ve aramızdaki e-posta yoluyla yazışmalarda geçerlidir. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bu şartları dikkatlice okuyunuz. Bu Web Sitesini kullanmak bizden herhangi bir yazılım satın alıp almadığınızdan bağımsız olarak bu şartları kabul ettiğinizi gösterir. Bu şartları kabul etmiyorsanız, bu Web sitesini kullanmayın. Bu bildirim Tell Me More Turkey Inc. tarafından verilir.

 1. GİRİŞ
  Bu Web Sitesinin tüm alanlarına bilgilerinizi bizimle kaydetmeden erişebilirsiniz.

Bu Web Sitesinin herhangi bir kısmına erişerek, bu yasal bildirimi tam olarak kabul etmiş sayılırsınız. Bu yasal bildirimi tam olarak kabul etmiyorsanız, derhal bu Web sitesini terk etmelisiniz.

Tell Me More bu yasal bildirimi herhangi bir zamanda bu ilanı güncelleyerek revize edebilir. Bu Web Sitesini zaman zaman geçerli olan yasal bildirimi incelemek için kontrol etmelisiniz, çünkü bunlar sizi bağlayıcıdır. Bu yasal bildirimin belirli hükümleri, bu Web Sitesindeki belirli sayfalarda bulunan açıkça belirlenmiş yasal bildirimler veya terimlerle yerine getirilebilir.

 1. LİSANS VE KOŞULLAR
  Tell Me More, Web sitesine erişmek ve bu siteden yararlanmak için size sınırlı bir lisans verir. Bu tür bir lisansın bir koşulu olarak:

(a) Tell Me More’un önceden yazılı izni ve rızası haricinde, Web Sitesinin herhangi bir bölümünü indirmemeyi veya değiştirmemeyi;

(b) başka bir satıcının yararına herhangi bir hesap bilgisini indirmek veya kopyalamak için;

(c) Ürün listelerini, açıklamaları veya fiyatları hiçbir şekilde toplamamak veya kullanmamak;

(d) bu Web Sitesini veya içeriğini tekrar satmamak veya ticari olarak kullanmamak;

(e) Tell Me More’un yazılı izni olmadan Web Sitesini herhangi bir ticari amaç için çoğaltmaz, kopyalamaz, kopyalayamaz, satamaz, satamaz ya da başka bir şekilde kullanamazsınız;

(f) bu web sitesinin veya içeriğinin herhangi bir türevini kullanmamak;

(g) Tell Me More’un ve grup şirketlerinin Tell Me More’un yazılı izni olmadan ticari markalarını, logolarını veya diğer tescilli bilgilerini (resimler, metinler, sayfa düzeni veya biçimleri dahil) içine almak için çerçeveleme tekniklerini çerçevelemek veya kullanmamak;

(h) Tell Me More’un açık yazılı onayı olmadan, Tell Me More adını veya ticari markalarını kullanan hiçbir meta etiketi veya başka bir “gizli metni” kullanmamak; ve

(i) bu Web Sitesinin herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinde çoğaltmamak veya saklamamak veya bu Web Sitesinin herhangi bir bölümünü Tell Me More’dan önceden yazılı izin almaksızın herhangi bir kamu veya özel elektronik erişim sistemine veya hizmetine dahil etmemek.

Bu Web Sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları (metin, fotoğraf ve grafik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Tell Me More’a veya lisans verenlerine aittir. Bu yasal bildirimdeki şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, bu Web Sitesini kullanma izniniz otomatik olarak sona erer.

Web sitesinde belirtilen Tell Me More’un tüm ticari markaları, Tell Me More veya grup şirketlerinin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.

Bu şartlarda açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır.

 1. HİZMET ERİŞİMİ
  Tell Me More, bu Web Sitesinin normalde günde 24 saat erişilebilir olmasını sağlamaya çalışırken, bu Web Sitesinin herhangi bir nedenle veya herhangi bir zamanda kullanılamaması durumunda Tell Me More sorumlu tutulamaz.

Bu Web sitesine erişim, sistem arızası, bakım veya onarım durumunda veya Tell Me More kontrolünün dışındaki nedenlerden dolayı geçici olarak ve önceden haber verilmeksizin askıya alınabilir.

 1. ZİYARETÇİ MALZEME VE İLETİŞİM
  Gizlilik Politikası kapsamında yer alan ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler dışında, bu Web Sitesine ilettiğiniz veya gönderdiğiniz tüm materyaller gizli ve mülkiyet dışı olarak kabul edilir. Tell Me More’un bu tür malzemelerle ilgili hiçbir yükümlülüğü kalmayacaktır. Tell Me More ve tasarımları, bu tür materyalleri ve tüm ticari, ticari olmayan amaçlarla içerdiği tüm verileri, görüntüleri, sesleri, metni ve diğer şeyleri kopyalamak, ifşa etmek, dağıtmak, birleştirmek veya başka türlü kullanmakta serbest olacaktır.

Bu web sitesine herhangi bir materyali göndermek veya iletmek yasaktır:

(a) tehdit, hakaret, müstehcen, uygunsuz, sefil, saldırgan, pornografik, küfürlü, ırksal nefreti, ayrımcı, tehditkar, skandallı, iltihaplı, küfürlü, gizlilik ihlali, mahremiyet ihlali veya sebep olabilecek sıkıntı ya da rahatsızlık; veya

(b) gerekli tüm lisansları ve / veya onayları alamadığınız; veya

(c) bir suç olarak kabul edilebilecek, hukuki sorumluluğa yol açabilecek veya başka türlü herhangi bir ülkedeki herhangi bir üçüncü tarafın haklarına aykırı olacak veya ihlal edecek şekilde davranışı oluşturan veya teşvik eden; veya

(d) teknik olarak zararlı olan (bunlarla sınırlı olmamak üzere, bilgisayar virüsleri, mantık bombaları, Truva atları, solucanlar, zararlı bileşenler, bozuk veriler veya diğer zararlı yazılımlar veya zararlı veriler dahil).

Web Sitesini kötüye kullanamazsınız (sınırlama olmaksızın bilgisayar korsanlığı dahil).

Tell Me More, herhangi bir yasa uygulayıcı makamla veya Tell Me More’un kimliğini ifşa etmesini veya herhangi bir materyali gönderen herhangi bir kişinin paragraf 4.2 veya paragraf 4.3’e aykırı olarak bulunmasını talep etmesini veya talep etmesini talep eden veya yönlendiren mahkeme emri ile tam olarak işbirliği yapacaktır.

 1. DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTI
  Bu Web sitesindeki üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar, yalnızca rahatınız için sağlanmıştır. Bu bağlantıları kullanırsanız, bu Web Sitesinden ayrılırsınız. Tell Me More, bu üçüncü taraf web sitelerinin tümünü incelememiştir ve bu web sitelerinden veya bunların içeriğinden ya da kullanılabilirliğinden kontrol etmez ve sorumlu değildir. Bu nedenle Tell Me More, onlar hakkında veya orada bulunan herhangi bir materyal veya bunların kullanımından elde edilebilecek herhangi bir sonuç için onay vermez veya beyanda bulunmaz. Bu Web sitesine bağlı üçüncü taraf web sitelerinden herhangi birine erişmeye karar verirseniz, bunu tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu Web sitesine bağlantı vermek istiyorsanız, bunu yalnızca bu Web Sitesinin ana sayfasına bağladığınız, ancak çoğalmadığınız temelinde ve aşağıdaki koşullara bağlı olarak yapabilirsiniz:

(a) Tell Me More logosunun boyutunu veya görünüşünü çıkarmayın, çarpıtmayın ya da değiştirmeyin;

(b) bu ​​Web Sitesinin etrafında bir çerçeve veya başka bir tarayıcı veya sınır ortamı oluşturmamanız;

(c) Tell Me More’un kendisinden başka herhangi bir ürün veya hizmeti desteklediğini ima etmiyorsunuz;

(d) Tell Me More ile ilişkinizi yanlış beyan etmez veya Tell Me More ile ilgili başka yanlış bilgi sunmazsanız;

(e) bu Web Sitesinde gösterilen hiçbir Tell Me More ticari markasını Tell Me More’un yazılı izni olmadan kullanmazsanız;

(f) Size ait olmayan bir web sitesinden bağlantı kurmamanız; ve

(g) web siteniz, rahatsız edici, rahatsız edici veya tartışmalı içerik içermiyor, fikri mülkiyet haklarını veya başka bir kişinin diğer haklarını ihlal ediyor veya diğer tüm geçerli yasa ve düzenlemelere uymuyor.

Tell Me More, bu şartların ihlali için 5.2. Paragrafta verilen hakkı iptal etme ve uygun gördüğü her türlü işlemi yapma hakkını açıkça saklı tutar.

Tell Me More’u, 5.2 paragrafı ihlal ettiği için Tell Me More veya grup şirketlerinin uğradığı zarar veya ziyandan tamamen tazmin etmelisiniz.

 1. YASAL UYARI
  Tell Me More, bu Web Sitesindeki bilgilerin doğru olmasını sağlamaya çalışırken, Tell Me More, bu Web Sitesindeki malzemelerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez. Tell Me More, bu Web Sitesindeki malzemelerde veya içerisinde belirtilen ürün ve fiyatlarda herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu Web Sitesindeki materyaller güncel olmayabilir ve Tell Me More bu materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

Bu web sitesinde yer alan materyaller hiçbir koşul, garanti ya da başka bir koşul olmaksızın “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Buna göre, yasaların izin verdiği azami ölçüde, Tell Me More, bu Web Sitesini size Tell Me More’un tüm beyanları, garantileri, koşulları ve diğer şartları (sınırlama olmaksızın, tatmin edici kalite yasası ile belirtilen koşullar, amaç için uygunluk dahil) hariç tutması temelinde sunar. ve ancak bu yasal bildirim için bu Web sitesi ile ilgili olarak etkili olabilecek makul özen ve beceri kullanımı.

 1. SORUMLULUK
  Tell Me More, başka herhangi bir taraf (bu Web Sitesini oluşturma, üretme, bakımını yapma veya sunmama dahil olup olmadığına bakılmaksızın) ve Tell Me More grup şirketlerinden herhangi birinin ve bunların memurlarının, direktörlerinin, çalışanlarının, hissedarlarının veya acentelerinin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Size veya üçüncü bir tarafa yol açabilecek her türlü zarar veya ziyanın sorumluluğunu (bunlarla sınırlı olmamak üzere, doğrudan, dolaylı, cezai veya sonuçta ortaya çıkan zarar veya ziyan veya gelir, kar, şerefiye, veri, sözleşmelerin kaybı dahil) herhangi bir şekilde iş kesintisine bağlı veya bunlardan kaynaklanan para veya zarar veya zararlar ve bu web sitesi ile bağlantılı olarak veya herhangi bir şekilde kullanımla ilgili ya da kullanılamazlıkla ilgili olarak, bu web sitesiyle bağlantılı olarak [kısıtlama ihmali dahil], sözleşmeli veya başka şekilde) bu Web Sitesinin, bu Web Sitesine bağlı web sitelerinin veya bu web sitelerindeki materyallerin, bilgisayar donanımınızı etkileyebilecek virüslerden kaynaklanan zararlar veya zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kullanmak, kullanmak, bu Web sitesine erişiminiz, bu sitenin kullanımına veya bu web sitesine göz atmanız veya bu Web Sitesinden veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir web sitesinden herhangi bir materyalin indirilmesinden dolayı yazılım, veri veya başka bir mülk

Bu yasal bildirimde yer alan hiçbir şey, (a) ihmalden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma (Tell Me More) ‘un 1977 tarihli Haksız Sözleşme Şartları Yasası ile tanımlandığı gibi) veya (b) hile veya Temel bir konuya veya (d) yürürlükteki yasalarla sınırlandırılmayan veya sınırlandırılamayan herhangi bir sorumluluk.

Bu Web Sitesindeki materyallerin kullanılması ekipman, yazılım veya verilerin servis, onarım veya düzeltilmesine ihtiyaç duyuyorsa, bunların tüm masraflarını üstlenirsiniz.

İletişim Bilgileri

Phone:
0800 085 3492

Fax:
+44 (0) 7827 961 709

E-mail:
info@tellmemore.web.tr

Mailing Address:
Tell Me More Turkey Limited
55 New Oxford Street
London, WC1A 1BS
United Kingdom

Menü

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish