Alarko Flaır Duvar Tipi Splıt Klima-Flr2401Hw

4,912.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Alarko Flaır Duvar Tipi Splıt Klima-Flr2401Hw

Alarko Flair Duvar Tipi Split Klima güvenlik ve tasarrufu aynı anda sunuyor. Alarko tarafından üretilen klimanın çevreci özellikleri sayesinde yaşam alanını dilediği sıcaklıkta tutmayı ve çevreye zarar vermemeyi aynı anda mümkün kılıyor. Yaz aylarında evlerde soğuğu, kış aylarında ise dilediğiniz sıcaklığı sağlayarak sürekli konfor sunuyor.

Hem Ekonomik Hem Kullanışlı

 • Flair serisinde yer alan klimalar A++ sınıfı enerji etiketine sahip olmasının yanı sıra gelişmiş DC Inverter teknolojisi sayesinde sezonsal enerji verimliliğini artırıyor.
 • +46, -15° C arasında soğutma ve ısıtma özelliği taşıması sayesinde dış ortam şartlarını önemsiz kılarak pek çok klimanın sağlayamadığı konforu evinize getiriyor.
 • Sürdürülebilir bir dünya için enerji verimliliği ve çevreye saygı arasında ideal dengeyi yeni R32 soğutucu akışkan enerji verimliliği sayesinde koruyor.
 • Klimanızı kapattıktan sonra bile fanların bir süre daha çalışmasını sağlayarak kendi kendini temizliyor. Nemi uzaklaştırarak küf kokusunu engellemesi sayesinde havanız her zaman temiz ve sağlıklı kalıyor.
 • Sahip olduğu Silver ion filtre, bakterileri %99’a kadar yok ediyor. Bu sayede küf ve mekan içindeki kötü kokular gibi oluşumların önüne geçiyor.
 • WiFi ağına bağladığınız klimanız dilediğiniz zaman akıllı telefonunuz aracılığı ile kullanılabiliyor.
 • Güvenli ve Kolay Bir Klima Deneyimi

 • Inverter: Var
 • Soğutma kapasitesi: 11.430 BTU
 • Isıtma kapasitesi: 11.942 BTU
 • Klima Türü: Duvar Tipi (Split)
 • Ses seviyesi: Min 34 dB
 • Yıllara Dayanan Güvence

  1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından kurulan Alarko uzun yıllardır sanayi alanında yatırımlar yapıyor. Alarko Carrier markası altındaki ısıtma ve soğutma sistemleri ise teknolojiye ayak uyduran, tüketicilerin taleplerine çözümler getiren yeni ürünleri ile her yıl yaşam alanlarında yerini alıyor. 

  Flair Duvar Tipi Split klimayı hemen ve kolayca satın alabilirsiniz. 

  Sürdürülebilir Dünya
  Sürdürülebilir Teknoloji
  Alarko Flair Serisi Split Klimalar R32 Soğutucu Akışkan Kullanır. R32 Soğutucu Akışkan Düşük Küresel Isınma Potansiyeli Sayesinde Çevre Dostudur. R22 Ve R410A İle Karşılaştırıldığında, R32’Nin Çok Düşük Küresel Isınma Potansiyeli Vardır.Enerji Verimliliği Tasarruf Demektir.
  Flair Duvar Tipi Klimalar A++ Enerji Sınıfları İle Bütçenizi Düşünür.Kendi Kendini Temizleme (Auto Clean)
  Flair, Klima Kapatıldıktan Sonra Dahi Fanların Bir Süre Daha Çalışmasını Sağlayan Kendi Kendini Temizleme Özelliğine Sahiptir. Fanlar Çalışarak İç Ünite Isı Değiştiricisinde Biriken Nem Uzaklaştırılarak Isı Değiştiricinin Temiz Kalması Sağlanır. Küf Kokusu Engellenir. Havanız Her Daim Temiz Ve Sağlıklı Kalır. Silver Ion Filtre
  Silver İon Filtre Bakterileri %99’A Kadar Yok Eder. Küf Ve Mekan İçinde Kötü Kokuların Oluşumunu Engeller. Havanız Temiz Ve Ferah Kalır.Klimanız Wi-Fi Ağına Bağlandıktan Sonra, Dilediğiniz Zaman İnternet Erişimine Sahip Akıllı Telefonunuzla Bir Çok Fonksiyonu Kontrol Etmenin Rahatlığını Yaşabilirsiniz…

  BTU (Isıtma Kapasitesi) 23031
  BTU (Soğutma Kapasitesi) 24000
  Enerji Sınıfı A++
  Inverter Var
  Klima Türü Split (Duvar Tipi)
  Maksimum Etki Alanı (m2) 55
  Renk Beyaz
  Ses Seviyesi (dB) 34
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 36
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.