Alarko Flaır Duvar Tipi Splıt Klima-Flr1201Hw

2,670.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Alarko Flaır Duvar Tipi Splıt Klima-Flr1201Hw

Alarko Flair duvar tipi split klima her mevsimde kullanılabilir olması ile konfor ve rahatlık sağlıyor. Yaşam alanlarından, iş yerlerine ve mağazalara değin geniş bir kullanım alanı sunan Alarko Flair serisi klimalar yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesi ve enerji verimliliği ile en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Performans değerlerine oranla avantajlı bir satın alım olanağı sunmasıyla da tüketicileri memnun ediyor.

Alarko Flair Klima Serisi ile Her Mevsim Rahat Edin

 • Flair klima modellerinde soğutucu akışkan teknolojisi kullanılıyor. Düşük küresel ısınma seviyesi çevre dostu bir yapı çiziyor.
 • Yüksek enerji verimliliği ile tasarruf sağlıyor. A++ enerji sınıflı klima düşük elektrik tüketimi ile bütçeye dolaylı olarak katkı sağlıyor.
 • Auto Clean kendi kendini temizleme özelliği kullanım sırası ve sonrasında konforu artırıyor. Klima kapatıldıktan sonra fanlar bir müddet daha çalışarak kendi kendini temizliyor.
 • Fan mekanizması iç ünitedeki ısı değiştiricisinde zamanla biriken nemi uzaklaştırıyor ve böylece ısı değiştiricisi de temiz kalıyor.
 • Silver İon filtre klimanın kullanıldığı alandaki havanın temiz kalmasını sağlıyor. Bakterileri yüzde 99 oranında yok eden bu teknoloji hem küf hem de kötü koku oluşumunu önlüyor.
 • Duvar tipi klima Wi-Fi kontrolü ile erişim kolaylığı sağlıyor. İnternet erişimine sahip akıllı telefon aracılığıyla oturduğunuz yerden pek çok fonksiyonu kontrol etmek mümkün oluyor.
 • Flair Klimanın Özellikleri

 • Enerji Sınıfı: A++
 • Soğutma Kapasitesi (BTU): 12283
 • Isıtma Kapasitesi (BTU): 15012
 • Ses Seviyesi (dB): 24
 • Klima Türü: Split (Duvar Tipi)
 • Inverter: Var
 • Isıtma ve Soğutma Sistemlerinin Lider Markası: Alarko

  1954 yılında kurulan ve yenilikçi üretimleri ile hızlı biçimde büyüyen Alarko Holding ısıtma, klima, havalandırma, pompa üretimi ve satışı yapıyor. Enerji üretimi ve dağıtımı faaliyetlerinde bulunan marka AR-GE yatırımları ve üretim teknolojileri ile adından sıkça bahsettiriyor.

  Konfor ve Ferahlık Arayanların Tercihi

  Flair duvar tipi klima hem bütçesini hem de çevreyi önemseyenleri cezbediyor. Enerji tasarrufu arayışındakilere hitap eden ürün kolay kullanım, temiz hava, nitelikli ısıtma ve soğutma isteyenleri memnun ediyor.

  Sürdürülebilir Dünya
  Sürdürülebilir Teknoloji
  Alarko Flair Serisi Split Klimalar R32 Soğutucu Akışkan Kullanır. R32 Soğutucu Akışkan Düşük Küresel Isınma Potansiyeli Sayesinde Çevre Dostudur. R22 Ve R410A İle Karşılaştırıldığında, R32’Nin Çok Düşük Küresel Isınma Potansiyeli Vardır.Enerji Verimliliği Tasarruf Demektir.
  Flair Duvar Tipi Klimalar A++ Enerji Sınıfları İle Bütçenizi Düşünür.Kendi Kendini Temizleme (Auto Clean)
  Flair, Klima Kapatıldıktan Sonra Dahi Fanların Bir Süre Daha Çalışmasını Sağlayan Kendi Kendini Temizleme Özelliğine Sahiptir. Fanlar Çalışarak İç Ünite Isı Değiştiricisinde Biriken Nem Uzaklaştırılarak Isı Değiştiricinin Temiz Kalması Sağlanır. Küf Kokusu Engellenir. Havanız Her Daim Temiz Ve Sağlıklı Kalır. Silver Ion Filtre
  Silver İon Filtre Bakterileri %99’A Kadar Yok Eder. Küf Ve Mekan İçinde Kötü Kokuların Oluşumunu Engeller. Havanız Temiz Ve Ferah Kalır.Klimanız Wi-Fi Ağına Bağlandıktan Sonra, Dilediğiniz Zaman İnternet Erişimine Sahip Akıllı Telefonunuzla Bir Çok Fonksiyonu Kontrol Etmenin Rahatlığını Yaşabilirsiniz…

  BTU (Isıtma Kapasitesi) 15012
  BTU (Soğutma Kapasitesi) 18000
  Enerji Sınıfı A++
  Inverter Var
  Klima Türü Split (Duvar Tipi)
  Maksimum Etki Alanı (m2) 35
  Renk Beyaz
  Ses Seviyesi (dB) 24
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 36
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.