Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iade talebi yapılması durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.
Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@tellmemore.web.tr adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.
Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını info@tellmemore.web.tr e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.
Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi www.tellmemore.web.tr tarafından kabul edilmez.
İPTAL ŞARTLARI
Satıcı firma www.tellmemore.web.tr vermiş olduğunuz ürününün, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde internet sitemizde yer alan telefon aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
GARANTİ ŞARTLARI
www.tellmemore.web.tr sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü Üretici Firma garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Firmamız son kullanım tarihi geçmiş ürünlerin satışını kesinlikle yapmamaktadır, tüm satışa sunulan ürünlerin son kullanım tarihleri ilgili bölümde dikkatinize sunulmaktadır.
Her hakkı saklıdır. www.tellmemore.web.tr Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.

Menü

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish